Ы.Алтынсарин атындағы дарынды

Қаз Рус

Қазақ тілі мен әдебиетінен Қанипа Бітібаева атындағы республикалық олимпиада

Толығырақ

М.Ж.Байғалова атындағы дәстүрлі облыстық қазақ тілі мен әдебиеті пәні олимпиадасының қорытындысы

Толығырақ

Өскемен қаласында өткен Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті бойынша республикалық олимпиаданың қорытындысы бойынша:

Хабидуллаева Аружан 2-орын

Жетекшісі: Окпина Бақтыгүл Маулитовна

2023 ж. Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті бойынша республикалық олимпиаданың қорытындысы

Толығырақ

Жалпы білім беретін мектептерінің 9-11 сынып оқушылары арасында өткен Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен республикалық олимпиадасының облыстық кезеңінің қорытындысы:

9- сынып оқушысы Хабидуллаева Аружан 1-орын ( Жетекшісі: Окпина Б.М.)

11- сынып оқушысы Серік Бексұлтан 3-орын (Жетекшісі: Каржасбаева Р.Ж.)

Р.S. Аружан шәкіртімізге республикалық кезеңде сәттілік тілейміз!

Итоги областного этапа республиканской олимпиады по казахскому языку и литературе имени К. Битибаевой среди учащихся 9-11 классов общеобразовательных школ:

Ученица 9 класса Хабидуллаева Аружан 1 место (Руководитель: Окпина Б. М.)

Ученица 11 класса Серик Бексултан 3 место (Руководитель: Каржасбаева Р. Ж.)

Р. S. Желаем нашим ученикам успехов на республиканском этапе!

Xll облыстық жасөспірімдер олимпиадасы

Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер мен бағдарламалау бойынша Xll облыстық жасөспірімдер олимпиадасында география пәнінен 8-сынып оқушысы Кунанбаев Қуаныш жүлдегер атанды.

ҚБО ІІІ орын

Республикалық Қазақстан білім олимпиадасының қорытындысы бойынша 11-сынып оқушысы Искандер Алибек III дәрежелі диплом және қола медаль иегері атанды.

Зара Қожахметова атындағы география пәнінен III облыстық олимпиада

Облыс әкімінің алғыс хаты мен сыйақысы

Облыс әкімінің алғыс хаты мен сыйақысы

Толығырақ

2022 жылғы 3-5 мамыр күндері аралығында Өскемен қаласында өткен Қанипа Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен оқушылардың республикалық олимпиадасының II дәрежелі дипломымен Дәуренбекұлы Рамазан марапатталады.

Құттықтаймыз!