Областная казахская гимназия-интернат

для одаренных детей им. И. Алтынсарина

Қаз Рус

Байғалова атындағы олимпиада

Олимпиада қорытындысы - Результаты Олимпиада қорытындысы - Результаты олимпиадыОлимпиада қорытындысы - Результаты олимпиады

Подробнее

Республикалық олимпиадада II орын

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиадада топ жарып, гимназиямыздың абыройын асқақтатқан Сансызбай Санияны күміс медалімен құттықтап, «Жарайсың!» дейміз.

Осы жетістікке қол жеткізуімізге себепкер барша оқушыларымыз, ұстаздарымыз және ата-аналарымызды құттықтаймыз!

Подробнее

ToU грант иегері - Обладательница гранта ToU

Облыстық пәндер олимпиадасының жеңімпазы /Қазақстан тарихы/, мектебіміздің 11-сынып оқушысы Сансызбай Сания Торайғыров университетінің білім грантын иеленді.


Ученица 11 класса Сансызбай Сания, победительница областной олимпиады по предмету история Казахстана, стала обладательницей образовательного гранта университета им. С.Торайгырова.

Подробнее

Облыстық олимпиада нәтижесі бойынша 18 жүлделі орын

⠀Жалпы: 29 оқушы

Жүлделі орын: 18 оқушы

???? орын - ???? оқушы

???? орын - ???? окушы

3 орын - 12 оқушы


В общем: 29 учеников

Призовых мест: 18

1 место - 2 ученика

2 место - 4 ученика

3 место - 12 учеников

 

Подробнее

5-6 сынып оқушыларына арналған республикалық пән олимпиадасының облыстық кезеңінің жүлдегерлері

5-6 сынып оқушыларына арналған республикалық пән олимпиадасының облыстық кезеңінің жүлдегерлері.
Победители областного этапа республиканской олимпиады для 5-6 классов.

 

Подробнее

Әл-Фараби атындағы халықаралық олимпиада

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығы ұлы ғалым, философ, ойшыл Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығын мерекелеу аясында жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша өткен Әл-Фараби атындағы халықаралық олимпиаданың қорытындысы.

Подробнее

Лингвистикалық олимпиаданың облыстық кезеңі

Бәрекелді!

Лингвистикалық олимпиаданың облыстық кезеңінде екі бірдей оқушымыз қола жүлдеге қол жеткізді.

ІІІ дәрежелі дипломмен
10 “б”- сынып оқушысы Кудиярова Амина мен
8 “а”- сынып оқушысы Нурмагамбетова Нази марапатталды.

Құттықтаймыз!

Подробнее

Халықаралық Әл-Фараби атындағы олимпиада

Республикалық"Дарын" орталығы өткізген Халықаралық Әл-Фараби атындағы олимпиада жеңімпаздары мен жүлдегерлерін құттықтаймыз.

Мукарам Еркін (биология)

Қаббар Ақдаулет (математика)
Қалиев Даулет (география)
Жаманбаева Динара (математика

Татиева Адия (география)
Бейсенбай Жалғас (математика)

Подробнее

«Әл-Фараби» Халықаралық олимпиадасы - Международная олимпиада аль-Фараби

Республикалық ғылыми-практикалық «Дарын» орталығының басшылығымен «әл-Фараби» атындағы Қазақ ұлттық университеті жыл сайын Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының 11-сынып оқушыларына арналған «Әл-Фараби» Халықаралық олимпиадасы үш кезеңде өтті.
Тасбулат Ерасыл математика бағыты бойынша III орынға ие болып, «әл-Фараби» атындағы Қазақ ұлттық университетінің ректор грантын ұтып алды.

 


 

 

Казахский национальный университет имени аль-Фараби под эгидой Республиканского научно-практического центра «Дарын» ежегодно проводит Международную олимпиаду «Аль-Фараби» для учащихся 11 классов учебных заведений Республики Казахстан в три этапа.
Тасбулат Ерасыл занял ІІІ место по математике и получил грант ректора Казахского национального университета им. Аль-Фараби.
Подробнее

58 облыстық пән олимпиадасы

2020 жылғы қаңтар айының 5-6 күндері аралығында Павлодар қаласының №16 лицей-мектебінде жалпы орта білім беретін оқу орындарының 9-11 сынып оқушылары арасында 58 облыстық пән олимпиадасы өткізілді. Дәстүрге айналған білім бәсекесіне гимназия дарындылары қатысып, жеңіс тұғырынан көрінді.  Нәтиже төмендегідей:

1-орын

Жомарт Ақтоты (11-сынып) Қазақ тілі (Окпина Б.М) Шамшиден Жібек (10-сынып) Қазақ тілі (Ахметова Г.К) Сансызбай Сания (10-сынып) Тарих (Мұхтар Д.Б)  Жандырбай Арайлым (9-сынып) Тарих (Сарсенов Т.М) Кудиярова Амина (9-сынып) Орыс тілі (Бекенова К.К)

2-орын

Мұхаметқан Әдия (11-сынып) Құқық (Мұхтар Д.Б) Ерғали Назерке (10-сынып) Қазақ тілі (Касыбаева М.Б) Сағындық Балжан (9-сынып) Қазақ тіл (Мұхаметжанова Р.Ж) Темірболат Үміт (9-сынып Құқық (Кәрімжан Ж.Т) Қалиасқар Дәнекер (9-сынып) Тарих (Сарсенов Т.М) Сағындық Еділ (9-сынып) Ағылшын (Искакова Д.С) Темірболат Аружан (9-сынып) Құқық (Мұхтар Д.Б)

3-орын

Олжатай Нұрсая (9-сынып) Орыс тілі (Саденова О.Б) Уразбаева Елдина (10-сынып) Орыс тілі (Бекенова К.К)
Мүлік Камила (10-сынып) Құқық (Кәрімжан Ж.Т) Жанат Арай (9-сынып) Тарих (Сарсенов Т.М) Болат Диас (10-сынып) Математика (Абитаева Г.Х) Тлектес Абай (11-сынып) Ағылшын (Жангабулова Ж.Е)  Бейсенбай Жалғас (9-сынып) Ағылшын (Искакова Д.С)  Калиев Дәулет (9-сынып) География (Касамбаева А.Л)

Подробнее