Ы.Алтынсарин атындағы дарынды

облыстық қазақ гимназия-интернаты

Қаз Рус

Ақындар үйірмесі

Ученики совета старшеклассников подарили домбру Серикбол Махамбету, юному поэтическому дарованию, ученику 5 «б» класса.

Толығырақ

1 шілде - Ұлттық домбыра күні!

VII республикалық “Тәуелсіздік Тұғырым” шығармашыл жастар өнер байқауы

“Жұлдыз” продюсерлік орталығы Қазақстан Республикасы ұлттық кітапханасы өткізген VII республикалық “Тәуелсіздік Тұғырым” шығармашыл жастар өнер байқауында Айгожина Жанерке жүлделі II орынды иеленді.

Байқауда “Вокал” номинациясы бойынша бағын сынаған қатысушымыз қазылар алқасының шешімімен жеңіс тұғырынан көрінді.

Сондай-ақ Жанеркенің жетекшісі Дауенова Асем Ныгметоллиновна өте жоғары кәсіби деңгейі үшін Құрмет Грамотасымен марапатталды.

Елім менің

Халқымыз үшін қасиетті де киелі мереке Тәуелсіздік күніне арналған Ардагелдіқызы Ақжанның орындауындағы “Елім менің” атты тамаша әнді қабыл алыңыздар.

Толығырақ

«Ауен» вокал студиясы “Ертіс таңы” бағдарламасында

"Досым” әніне cover (видео) түсіріп елді елең еткізген мектебіміздің «Ауен» вокал студиясы “Ертіс таңы” бағдарламасында қонақта болды.

Miss Altynsarin - 2020

"Miss Altynsarin - 2020" байқауының қорытындысы:
     Miss Altynsarin - 2020 - Ахмедеева Лиана 10 "А";
     I Vice-Miss - 2020 - Мүлік Камила 10 "Б";
     II Vice-Miss - 2020 - Жомарт Ақтоты 11 ;
     III Vice-Miss - 2020 - Темірболат Аружан 9 "А".

Толығырақ

TEDX форматындағы облысымызғы танымал тұлғалармен кездесу

Qazan aıynyń 23 juldyzynda qara shańyraǵymyz - Altynsarın bіlіm ordasynda ótken oqý jylynda dástúrge aınalǵan #TEDX formatyndaǵy oblysymyzǵy tanymal tulǵalarmen kezdesý bolyp óttі.
⠀     Kesh qonaqtarynyń qatarynda Toraıǵyrov ýnıversıtetіnіń stýdentі, qobyzshy Jamılıa Jeksembaeva @zhamiqo, Mıss Pavlodar 2013, Fashion Kids modeldіk mektebіnіń jetekshіsі Aıkerіm Bekbosyn @aikerim01 jáne de kásіpker, Accent.Pavlodar kıіm dúkenіnіń negіzіn salýshylardyń bіrі Dıhan Amanjolov @dikhan_amanzholov boldy.
⠀     Qonaqtarymyz balalarmen áńgіme dúken quryp, bolashaq ómіr týraly bіraz sóz qozǵady. Aıtylǵan sózder men berіlgen keńesterdіń arqasynda oqýshylarymyz shabyt alyp, rýhtanyp qaldy. Bul tek basy ǵana!
___________________________________
     Қазан айының 23 жұлдызында қара шаңырағымыз - Алтынсарин білім ордасында өткен оқу жылында дәстүрге айналған #TEDX форматындағы облысымызғы танымал тұлғалармен кездесу болып өтті.
⠀    Кеш қонақтарының қатарында Торайғыров университетінің студенті, қобызшы Жамиля Жексембаева @zhamiqo, Мисс Павлодар 2013, Fashion Kids моделдік мектебінің жетекшісі Айкерім Бекбосын @aikerim01 және де кәсіпкер, Accent.Pavlodar киім дүкенінің негізін салушылардың бірі Дихан Аманжолов @dikhan_amanzholov болды.
⠀    Қонақтарымыз балалармен әңгіме дүкен құрып, болашақ өмір туралы біраз сөз қозғады. Айтылған сөздер мен берілген кеңестердің арқасында оқушыларымыз шабыт алып, рухтанып қалды. Бұл тек басы ғана!
Толығырақ

"Жүректерді бояумен өртеп өтсем..." атты кездесу

Елбасымыздың "Ұлы даланың жеті қыры" атты мақаласында ұлы даланы мекендеген Қазақ елінің идеологиясы неден бастау алу екендігін түйіндеп берген еді. Бағыттардың ішінде эстетика тақырыбына да мән беріліп отыр. Көп мәдениетті және көркем эстетикалық тәрбие бағыты бойынша ұйымдастырылған "Жүректерді бояумен өртеп өтсем..." атты кездесу сурет өнерінің иелерінің қатарымен толықты. Қазақстан Республикасының суретшілер одағының мүшесі Тақырбасов Ерсін Каскиевич, суретшілер одағының құрмет медалінің иегері Тіленбаев Сисенғали Баянғалиұлы сияқты суретшілер қонақта болып, пейзаж, портрет, сюжеттік кескіндеме сынды әртүрлі жанрдағы жұмыстарын оқушылар назарына ұсынды. Кездесу барысында қонақтарымызбен ой бөлісіп, пікір алмасу арқылы жеке шығармашылықтарынан да xабардар болдық. Тіпті майлы бояу мен акварельді пайдаланып оқушылармен сурет те салынды.

"Жас маман-2018" байқауы

2018 ж. 16 мамырында сағат 15:00-де бала жүрегіне жол таба білген, білім нәрімен сусындатып қана қоймай, бойына тәлім-тәрбиенің асыл-қазынасын  құя білетін, жас та болса ұстаз деген атқа лайықты жас ұстаздарымыз сайысқа түсті. Бірінші кезекте сайыскерлерге сұрақтар қойылып, шығу реті анықталды. Кезеңдері: 1. "Үздік сабақ";  2. "Портфолио қорғау"; 3. "Педагогикалық дебют"; 4. Өнер көрсету; 5. "Педагогикалық жағдаятты талдау"; 6. "Педагогикалық идея". Байқауда алынған ұпайлар саны бойынша жеңімпаздар анықталды.

1-орын: математика пән мұғалімі Назриденов Серік Назриденович,

2-орын: орыс тілі мұғалімі Жексенбаева Гайни Тлеулесовна,

3-орын: ағылшын тілі мұғалімі Апаев Қуаныш Ерсаинович,

4-орын: өзін-өзі тану пәнінің мұғалімі Мукан Перизат Нұрлыбайқызы.

Жас мамандарға істеріңе сәттілік, шығармашылық табыс, шәкірттері биік шыңдардан көрініп, еңбектері ақтала берсін деп тілейміз!

Толығырақ

"Әлемді өзгертетін идеялар" атты КТА ойыны

Назарбаев зияткерлік мектебінде өткен "Әлемді өзгертетін идеялар" атты КТА ойынында гимназиямыздың өрендерінен құралған "Алтынсарин балалары" КВН командасы І орынға қол жеткізіп, жеңімпаз атанды! Қатысқан оқушыларымыз бен дайындаған ұстаздарымызға зор алғысымызды білдіреміз! Алтынсарин гимназиясының жалауы биікте желбірей бергей!